Kategorie:

Top 5 bezgotówkowych metod płatności w kasynie online w Polsce

Współczesne kasyna online oferują dla graczy szeroką ofertę metod płatności.  Ich liczba jest tak duża, że nawet doświadczeni gracze często mają problem z wyborem najbardziej odpowiedniej. Co więcej, zakres dostępnych metod płatności w kasynach może znacznie się różnić i osoba, która preferuje grę w różnych domach hazardowych, często powinna zakładać konta jednocześnie w kilku systemach płatniczych. Pojawia się logiczne pytanie: które z dostępnych na rynku systemów rzeczywiście można uznać za te najlepsze?

Portfele internetowe (elektroniczne)

Portfele elektroniczne pełniące rolę pośredników w przelewaniu pieniędzy są jednymi z najpopularniejszych metod płatności w kasynach online. Ich popularność wynika z łatwości założenia i obsługi, dodatkowym atutem jest możliwość wykorzystania portfela niemal natychmiast po jego utworzeniu. Wśród najbardziej popularnych portfeli elektronicznych, z których najczęściej korzystają polscy gracze można wymienić WebMoney i QIWI.

Skrill

Portfel elektroniczny Skrill, który wcześniej nosił nazwę Moneybookers, cieszy się popularnością nie tylko wśród wielbicieli gier hazardowych. 5 milionów  użytkowników na całym świecie korzysta z tej niezawodnej metody płatności online. Przyczyny popularności są zrozumiałe:

  • wysoki poziom bezpieczeństwa;
  • niskie prowizje;
  • szybka realizacja przelewów;
  • wysoki poziom anonimowości.

Neteller

Portfel elektroniczny Neteller to jeden z najstarszych, a jednocześnie najlepszych portfeli internetowych. Podstawowa przyczyna popularności tego portfela to szybka realizacja transakcji oraz minimalne prowizje, co jest niezwykle ważne, jeśli mówimy o obstawianiu zakładów online. Co więcej, korzystając z Neteller można wypłacić swoje wygrane w kasynie za pośrednictwem dowolnego bankomatu na całym świecie, w tym takie rozwiązanie jest też dostępne dla graczy z Polski.

Płatności mobilne

Płatności mobilne online są jednym z najwygodniejszych, najszybszych i naprawdę tanich rozwiązań. Płatności przez SMS mają jednak niektóre wady, które warto wziąć pod uwagę, jeśli stosujesz to rozwiązanie do obstawiania zakładów online. Ponadto w większości przypadków będziesz miał do czynienia z wysokimi opłatami manipulacyjnymi pobieranymi przez dostawcę usług SMS. To właśnie z tego powodu tę metodę płatności gracze w kasynach online wykorzystują bardzo rzadko.

Qiwi

Chociaż system płatności elektronicznych Qiwi pojawił się dopiero w 2007 roku, już zyskał na popularności ze względu na szybkość obsługi transakcji, a także wysoki poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo wielu graczy preferuje tą metodę ze względu na wysoki poziom jej anonimowości.

Trustly

Mimo nazwy tego systemu płatności, wśród polskich graczy poziom zaufania do niego nie jest zbyt wysoki. Natomiast na świecie popularność Trustly dynamicznie wzrasta, a jej przyczyny kryją się w wysokiej jakości obsługi przede wszystkim kasyn otwartych na Malcie. Warto zatem spróbować! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA ImageChange Image