Kategorie:

Wygodne sposoby wpłacania i grania w kasynie lub w pokera za prawdziwe pieniądze

Branża hazardowa jest bardzo atrakcyjna pod kątem przyjemnego spędzania czasu wolnego, ale nadal podstawowym powodem, dla którego ludzie grają w kasynach online, są pieniądze. Niezależnie od tego, jakie gry lubimy i jak duży jest nasz budżet, wszyscy chcemy wygrać, i najlepiej –  od razu jackpot. Załóżmy, że rzeczywiście udało Ci się wygrać w grze hazardowej. W jaki sposób możesz wypłacić wygraną? Który spośród setek dostępnych sposobów będzie naprawdę bezpieczny i niezwiązany z dużymi prowizjami?

Najpopularniejsze metody płatności

Zasady działalności kasyn online mogą znacznie się od siebie różnić, co wynika przede wszystkim z miejsca ich rejestracji, liczby korzystających z ich usług użytkowników, kraju lokalizacji itp. Wynika stąd także to, że metody płatności, stosowane w takich kasynach, są odmienne. Najbardziej popularnym rozwiązaniem, stosowanym we współczesnych kasynach online, są karty kredytowe i płatności za pośrednictwem e-portfeli, więc warto poświęcić im więcej uwagi.

Karty kredytowe i debetowe

Karty kredytowe i debetowe są popularne od czasu rozkwitu branży hazardu online w latach 90. Przyczyny popularności tego środka płatniczego są związane z kilkoma czynnikami:

  • karty bankowe cieszą się sporą popularnością, gdyż są wykorzystywane do obsługi płatności nie tylko w kasynach, ale także w życiu codziennym;
  • większość przelewów jest realizowana natychmiastowo;
  • banki posiadają niezawodne systemy ochrony środków użytkowników;
  • współpraca z bankiem jest dodatkowym czynnikiem, pozwalającym potwierdzić legalność działalności kasyna.

Płatności elektroniczne: nowoczesne rozwiązania dla szybkich i skutecznych transakcji

Wszystkie dostępne sposoby na dokonanie elektronicznych transakcji w kasynach online można podzielić na cztery grupy:

  • płatności za pośrednictwem portfeli elektronicznych. Wśród takich portfeli najbardziej popularnymi są: Skrill, WebMonej i Qiwi. Wyróżnia je wysoki poziom bezpieczeństwa, łatwość założenia i obsługi, natychmiastowa realizacja transakcji. 
  • wykorzystanie systemów płatniczych. Polskie i europejskie kasyna online korzystają z różnych systemów płatniczych, a najbardziej popularnymi spośród nich są: Eutrller i ecoPayz. Gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa, a także umożliwiają realizację anonimowych przelewów. 
  • płatność kryptowalutami. Jedną z najpopularniejszych jest zdecydowanie bitcoin, ale mimo tego niewiele kasyn akceptuje płatności z wykorzystaniem tej kryptowaluty. O wiele bardziej popularnym rozwiązaniem jest Litecoin i Erhereum.
  • Apple Pay. Popularność tej metody płatności wynika przede wszystkim z szybkości jej realizacji, także użytkownicy doceniają to, że nie jest ona związana z pobieraniem prowizji. Jednak jeśli zależy Ci na anonimowości, Apple Pay nie będzie najlepszym rozwiązaniem.

Każda z zaprezentowanych metod płatności oferowanych w kasynach online ma swoje zalety i wady. Niezbędny jest dokładnie taki system płatności, który pozwoli na łatwe dokonywanie wpłat i wypłat z minimalną prowizją i stratą podczas przewalutowania. Ważne jest również, aby system nie opóźniał płatności i pobierał minimalną prowizję za swoje usługi.

W większości przypadków klienci kasyn online wybierają portfele elektroniczne i karty bankowe. Rzadziej – systemy płatności, które pozwalają pracować z dolarami i euro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA ImageChange Image